KONST / Litografier / Färglitografi 13486507
nr 1348 6507
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Peter Freudenthal (f. 1938). Signerad, numrerad 88/125. Motivet: 27x26 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:46:46
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal